Kategoriler


Öksürük İçin Ne İyi Gelir

adaçayı
Paylaş
 


Tatlı bela öksürük için geleneksel yöntemler vardır. Öksürük için ne iyi gelir diyorsanız cevabı uzaklarda aramayın. Adaçayı gargarası gayet yeterli olacaktır. Bunu Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu da desteklemektedir.

Basit durumlarda, boğaz gerginliğinde akşam işten eve geldiğinizde suyu kaynatıp içine göz kararı adaçayı atarsanız bu öksürüğü geçer.Gece yatarken öksürük nöbetleri şiddetlenebilir. Zencefil boğazdaki gıcığı alır. Ben bal ile karıştırıp öyle yiyorum. Bu şekilde daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

Öksürük önemli bir belirtidir. Soğukalgınlığı veya gripin bir işareti olabilir. Bronşitin işareti olabilir. Burada dile getirmekten çekindiğin bir çok rahatsızlığın bir uyarısı olabilir. Bu nedenle öksürüğü geçirmek, üstünü kapatmak yerine teşhis ve tedavi yoluna bakmak daha doğrudur. Altta yer alan videolar sizlere daha fazla bilgi verecektir.

Önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var. Adaçayı öksürüğe iyi gelir ama hamilelerde de düşük riskini artırır. İster bitki çayı, isterse başka bitkisel tedavi siz siz olun asla aşırıya kaçmayın. Bitkisel kürlerin de fazlası ve bilinçsiz kullanılanı size zarar verecektir.  • Site Yorum

Bir yorum bırak